Фото 1

10 липня 2024 року – важливий та пам’ятний день для здобувачів факультету громадського розвитку та здоров’я. Адже саме сьогодні кожен випускник отримав документ, що посвідчує здобутий певний рівень освіти, підсумовує пройдену частину шляху у формуванні себе як фахівці, нагадує про всі докладені зусилля та подолані труднощі у процесі навчання під час пандемії та повномасштабного вторгнення сусіда-агресора.

Фото 2 1

Фото 3

фото 4

фото 5

Випускників, їхніх батьків та всіх присутніх щиро й зворушливо привітали виконувач обов’язків ректора Університету, доктор наук з державного управління, професор Іван Парубчак та наставники, які безпосередньо передавали свої знання і досвід: завідувач кафедри екології, професор, доктор сільськогосподарських наук Роман Параняк, виконувач обов’язків завідувача кафедри права, кандидат економічних наук, доцент Юлія Коверко, завідувач кафедри фармації та біології, кандидат біологічних наук, доцент Мирослава Грицина, завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України, суддя міжнародної категорії Богдан Семенів, завідувач кафедри реабілітації та здоров’я людини, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Наталія Івасик, завідувач кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, доктор ветеринарних наук, професор Маріан Сімонов і декан факультету громадського розвитку та здоров’я, доктор ветеринарних наук, професор Руслан Пеленьо.

фото 6

фото 7

фото 8

В урочистій атмосфері очільник Університету, професор Іван Парубчак та декан рідного для випускників факультету, професор Руслан Пеленьо вручили дипломи про здобуття освітнього рівня.

фото 9

фото 10

фото 11

фото 12

фото 13

Впевнені, що здобуті в нашому Університеті знання допоможуть кожному з вас, дорогі випускники, проявити себе як висококваліфіковані фахівці, будьте успішними, свідомими, відповідальними, творіть майбутнє вільної і мирної України.

фото 14

Пресслужба