фото 1

24 липня 2024 року, напередодні відкриття Ігор ХХХІІІ Олімпіади-2024 у Парижі, біля Львівської обласної військової адміністрації відбулася церемонія підняття Прапора України та Олімпійського Прапора з нагоди відкриття Ігор ХХХІІІ Олімпіади-2024 та з нагоди відзначення унікальної дати в історії олімпійського спорту України та Львівщини – 100-річчя першої «львівської» олімпійської медалі, яку здобув представник кінного спорту, львів’янин Адам Крулікевич, на іграх VIII Олімпіади 1924 року в Парижі у складі збірної команди Польщі.

фото 2

На знак підтримки українських спортсменів церемонію підняття Прапора України та Олімпійського Прапора з нагоди відкриття Ігор ХХХІІІ Олімпіади-2024 від імені академічної спільноти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відвідав виконувач обов’язків ректора Університету, професор Іван Парубчак.

фото 3

фото 5

На урочистостях також були присутні представники Львівської обласної військової адміністрації, Львівської міської ради, депутати обласної ради, Генеральний консул Республіки Польща Еліза Дзвонкєвіч, Почесний консул Республіки Франція Павло Ярема та Почесний консул федеративної республіки Бразилія Петро Малик, представники федерацій різних видів спорту, олімпійські чемпіони різних років та учасники олімпійських і параолімпійських ігор різних років.

фото 6

Очільник Університету Іван Парубчак під час церемонії скористався нагодою розглянути одну зі сторінок історії олімпійського спорту, зокрема мав честь власноруч тримати медаль срібної призерки Літніх олімпійських ігор 1976 року, що відбувалися у Монреалі, української лучниці Валентини Ковпан.

фото 4

Також Іван Парубчак зробив пам’ятне фото з вихованцями та представниками Комунального закладу ДЮСШ «Буревісник» з кінного спорту, з яким в Університету склалися приязні відносини та ефективна співпраця.

фото 7

фото 8

Урочистості з нагоди відкриття Ігор ХХХІІІ Олімпіади-2024 продовжилися у сесійній залі Львівської обласної ради, де прозвучали вітання учасникам цьогорічних Літніх олімпійських ігор та побажання перемог.

фото 9

фото 10