зображення viber 2024 07 22 12 36 23 659

Відділ міжнародних зв’язків Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького інформує здобувачів та акцентує їхню увагу на можливості, яку озвучив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України Михайло Федоров.

Отже, цьогоріч студенти-контрактники зможуть отримати державний грант від 15 тисяч гривень на вищу освіту.
Грант може отримати абітурієнт, який:
• вступає на бакалаврат (або магістратуру медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) після школи чи коледжу;
• навчатиметься на денній або змішаній формі навчання на контракті;
• має результати НМТ з будь-яких двох предметів з оцінками не менш ніж 150.
Розмір допомоги від держави на оплату освіти розраховуватимуть індивідуально, враховуючи результати НМТ та коефіцієнт спеціальності. Якщо вступник має 150–170 балів з будь-яких двох предметів, то може отримати на навчання 15 тисяч гривень, а якщо більше 170 балів – 25 тисяч гривень.
Скористатися грантом зможуть студенти лише тих ЗВО, які підписали відповідний договір з МОН і погодилися на участь у проєкті.
Грант надаватимуть щорічно протягом усього навчання: 4 роки – на бакалаврат і 6 років – на медичного магістра.
Оформити його можна буде через застосунок «Дія».

Алгоритм подання заявок:
1. Після зарахування до навчального закладу треба подати заяву про бажання отримати грант через кабінет у ЄДЕБО між 5 вересня і 31 жовтня 2024 року.
2. Абітурієнт отримає повідомлення про призначення державного гранту з річною сумою. Її виплачуватимуть двома платежами протягом навчального року.
3. Подати спеціальну заявку в «Дії».
4. Кошти надійдуть на спеціальний рахунок.

Допис підготувала Лілія ЛИСИХ, фахівець відділу міжнародних зв’язків