фото 1 2

12 серпня 2024 року під час зустрічі виконувача обовʼязків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професора Івана Парубчака, першого проректора Ігоря Турка та проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Двилюка, професора кафедри хірургії Андрія Мисака та завідувача кафедри хірургії, доцента Віти Пріцак з директором Благодійного фонду «СМАРТ МЕДІКАЛ УЙД ЮА» Іриною Рибінкіною і представниками фонду відбулося обговорення можливостей співробітництва та підписання Меморандуму про співпрацю щодо обміну досвідом, вдосконалення наявних професійних навиків та відповідно підвищення кваліфікації українських медиків за участю європейських колег, зокрема з Великої Британії.

фото 2 4

фото 3 3

У процесі спілкування ініціатор налагодження співпраці з Благодійним фондом «СМАРТ МЕДІКАЛ УЙД ЮА», професор кафедри хірургії Андрій Мисак ознайомив присутніх із планами та першочерговими завданнями для успішної реалізації започаткованого співробітництва. Учасники зустрічі висловили сподівання на результативну, ефективну і тривалу взаємодію.

фото 4 3

фото 5 1

Віримо, що обговорений проєкт, завдяки знанням, досвіду та вмінням колективу науковців і практиків, буде успішно реалізований, а його результати приноситимуть користь людям.

фото 6 1

Пресслужба