Fotoram.io 8

У день 48-х роковин відходу у кращий світ видатного вченого, педагога, доктора ветеринарної медицини, доктора біологічних наук, члена-кореспондента НАН України, академіка УАСГН, дійсного члена Наукового товариства імені Т. Шевченка, почесного члена Об’єднання українських ветеринарних лікарів США і Канади, заслуженого діяча науки України, професора Степана Зеноновича Ґжицького, чиїм іменем названо Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій, виконувач обовʼязків ректора Університету, професор Іван Парубчак та голова профкому працівників Університету, доцент Роман Івашків відвідали його могилу на Личаківському цвинтарі та вшанували пам’ять цієї непересічної особистості.

Час минає, все довкола змінюється, та знання, цінності, напрацювання, які залишив своїм наступникам професор Степан Зенонович Ґжицький, розвивають, примножують і поглиблюють сучасні вчені та здобувачі нашого Університету, вносячи свою лепту у науковий поступ й у такий спосіб підтримуючи тяглість поколінь.

Пресслужба