фото 1

21 серпня 2024 року очільник Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професор Іван Парубчак, керівник Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини, доктор ветеринарних наук, професор Ігор Максимович, проректор з адміністративно-господарської роботи Юрій Огородний зустрілися з головою Личаківської районної адміністрації Юрієм Лукашевським та начальником відділу комунального господарства Василем Паливодою та обговорили потреби з облаштування прилеглої території до Личаківської районної адміністрації та Університетського містечка з боку вулиці Костя Левицького.

фото 2

Учасники зустрічі обговорили попередній проєкт благоустрою простору між спорудами, які використовують обидві установи, та окреслили шляхи його реалізації. Впевнені, що спільними зусиллями зможемо успішно втілити обговорені ідеї.

Пресслужба