зображення viber 2024 08 23 19 02 10 536

У День Державного Прапора України очільник Університету , професор Іван Парубчак, представники ректорату й адміністрації та декани факультетів привітали академічну спільноту і студентство Університету зі святом.

Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, уособлення самобутності, історії та спадкоємності державотворчих традицій. За час становлення Української держави синьо-жовтий стяг символізує боротьбу за національні права українського народу, у ньому втілені віковічні прагнення до незалежності, гідності, краси і багатства рідної землі.

IMG 20240823 151339 869

IMG 20240823 151340 069

Реалії, в яких живемо, щодня нагадують цінність наших національних та державних надбань, одним із яких є Державний Прапор України. За право піднімати цей атрибут нашої держави полягло чимало патріотів за сотні років національної боротьби і, на жаль, зараз віддають життя найкращі воїни-захисники.

Тож, пам’ятаймо свою історію, шануймо національні святині, будьмо гідними нащадками наших волелюбних пращурів, пишаймося, що ми українці.

Пресслужба