IMG 5202

3 вересня 2024 року відбулася чергова робоча зустріч керівництва Університету з представниками Личаківської районної адміністрації та Львівської міської ради з приводу поліпшення благоустрою території міста, окресленої межами Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

фото 2 3

Виконувач обов’язків ректора Університету, професор Іван Парубчак, проректор з адміністративно-господарської частини Юрій Огородний поспілкувалися з головою Личаківської районної адміністрації Юрієм Лукашевським, начальником відділу комунального господарства Личаківської районної адміністрації Василем Паливодою, начальницею відділу проєктів і розвитку Личаківської районної адміністрації Юлією Бойко, а також головним спеціалістом давнини Департаменту природних ресурсів, будівництва та розвитку громад Львівської міської ради Тетяною Палюх, начальником управління формування середовища Департаменту архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради Михайлом Шевченком, керівницею відділу ландшафтного планування, благоустрою та інклюзивності Департаменту архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради Оленою Трібусян та заступником Військово-медичного клінічного центру Західного регіону з логістики, полковником медичної служби Петром Яєчником та обговорили можливості підписання Меморандуму про співпрацю у напрямі облаштування зручних, здорових й культурних умов довкілля для комфортної життєдіяльності людини, зокрема студентства, викладачів та працівників Університету і загалом мешканців нашого міста.

Пресслужба