фото 1 2

Ціна нашого спокою, щоденної праці та навчання невимовно висока. Чимало воїнів-захисників зараз виборюють нам ці можливості, та, на жаль, частина з них повертається у наші відносно мирні міста на щиті.

Щоразу, коли Львів прощається з Героями, поховальна колона їде вулицею Пекарською на поле почесних поховань Личаківського кладовища.

фото 2 3

Тож, найменше, що ми можемо зробити, – віддати останню шану полеглим Героям, які загинули від рук російського окупанта за Україну. На знак жалоби, коли повз корпуси нашого закладу освіти слідує похоронна процесія з воїном, що загинув за нас, в Університеті приспускають Державний Прапор України, а працівники і студенти виходять на вулицю Пекарську, аби схилити голови в скорботі.