18 вересня 2024 року об 11:00 (за Київським часом) з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СКАЗОМ Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) організовує вебінар з метою: поділитися інформацією про діяльність ФАО відносно сказу на глобальному й регіональному рівнях, включаючи польові та лабораторні заходи, а також залучити зацікавлені сторони; поділитися досвідом країн щодо застосування підходу «Єдине здоров’я» у боротьбі зі сказом при тісному залученні відомств охорони здоров’я людей і тварин, місцевих органів влади, приватного сектору та партнерів з громад.

Сказ

Сказ є хворобою, якій можна запобігти, щороку вона вбиває приблизно 59 000 людей. Приблизно в 99 % випадків сказу у людей вірус передається собаками. Запобігання смертей від сказу має відбуватися на основі підходу «Єдине здоров’я», що охоплює сфери охорони здоров’я людей, тварин і дикої фауни. Інвестиції в ліквідацію Сказу у собак рятують життя та зміцнюють системи охорони здоров’я людей і в першу чергу ветеринарів.

Захід відбудеться в онлайн-форматі.

Реєстраційна форма за посиланням: https://www.rabies.top/index.php/publications/fao-global-webinar-on-rabies.html

Запрошуємо до участі викладачів та студентів.

Повідомлення підготувала Алла ВИНЯРСЬКА, доцент кафедри фармакології та токсикології.