Наталія Бойко прапор

22 жовтня 2024 року Львів прощався з Наталею Бойко (23.08.1989–18.06.2024), яка перших днів повномасштабного вторгнення активно займалася волонтерською діяльністю. У липні 2023 року, попри відсутність бойового досвіду, стала на захист держави від російських окупантів у лавах 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. За сумлінну службу була неодноразового відзначена військовим командуванням.

Навчалася Наталія Бойко у Середній загальноосвітній школі №22 імені Василя Стефаника міста Львова. Згодом здобула дві вищі освіти: у Львівському торговельно-економічному університеті та у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького на факультеті харчових технологій та біотехнології за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація».

Наталя Бойко 2

Наталя Бойко 3

Академічна спільнота Університету віддала останню шану полеглій випускниці, коли похоронна процесія прямувала до поля почесних поховань на Личаківському військовому цвинтарі.

У Наталії Бойко залишилися син, батьки та сестра.

Щирі співчуття родині та близьким!

Світла пам’ять!