Освітньо-професійні програми:

1. Освітньо-професійна програма підготовки магістрів за спеціальністю 081 «Право» галузі знань 08 «Право» / М.П. Драч, Р.А. Пеленьо, Н.Б. Сливка, В.І. Андріїв, Ю.А. Коверко. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2017. – 16 с.
  2. Освітньо-професійна програма підготовки бакалаврів за спеціальністю 081 «Право» галузі знань 08 «Право» / М.П. Драч, Р.А. Пеленьо, Н.Б. Сливка, В.І. Андріїв. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2018. – 10 с.

Методичні рекомендації:

1. Земельне право : Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентам спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / Ю.А.Коверко. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2018. – 20 с.
  2. Історія держави і права зарубіжних країн : Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентам спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / Х.В. Машталір. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2018. – 27 с.
  3. Історія держави і права України : Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентам спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / Х.В. Машталір. - Львів: ЛНУ ВМ та БТ ім. С.З. Гжицького, 2017. – 28 с.
  4. Конституційне право : Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентам спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / В.І. Андріїв, В.А. Карпук - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2017. – 26 с.
  5. Методичні рекомендації для проходження виробничої практики студентам спеціальності 081 «Право» освітнього ступеня «Бакалавр» / В.І. Андріїв, Ю.А. Коверко, Х.В. Машталір. – Львів: ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького, 2018. – 16 с.
  6. Методичні рекомендації до підготовки та захисту дипломної роботи студентам спеціальності 081 «Право» освітнього ступеня «Магістр» / В.І. Андріїв, Ю.А. Коверко. – Львів: ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького, 2017. – 26 с.
  7. Методичні рекомендації до підготовки та захисту дипломної роботи студентам спеціальності 081 «Право» освітнього ступеня «Магістр» / В.І. Андріїв, Ю.А. Коверко. – Львів: ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького, 2017. – 26 с.
  8. Міжнародне приватне право : Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентам спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / В.І. Андріїв. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2017. – 20 с.
  9. Право соціального забезпечення : Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентам спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / О.І. Капітан. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2017. – 20 с.
  10. Програма підсумкової  атестації здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем за спеціальністю 081 «Право» галузі знань 08 «Право» / В.І. Андріїв, Ю.А. Коверко, Х.В. Машталір, О.І. Капітан, В.А. Карпук. – Львів: ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького, 2017. – 24 с.
  11. Теорія держави і права : Методичні рекомендації для написання курсових робіт студентами з спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / Х.В. Машталір. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2018. – 20 с.
  12. Теорія держави і права : Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентам спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / Х.В. Машталір. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2017. – 34 с.
  13. Трудове право : Методичні рекомендації для написання курсових робіт студентами з спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / Х.В. Машталір, В.М. Тушницька. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2018. – 23 с.
  14. Трудове право : Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентам спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / Х.В. Машталір, В.М. Тушницька. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2018. – 36 с.
  15. Фінансове право : Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентам спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / Ю.А.Коверко. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2018. – 20 с.
  16. Цивільне право : Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентам спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / В.А. Карпук - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2017. – 36 с.
  17. Юридична деонтологія : Методичні рекомендації для практичних занять і самостійної роботи студентам спеціальності 081 «Право» ОС «Бакалавр» / О.І. Капітан. - Львів: ЛНУВМБ ім. С.З. Гжицького, 2017 – 14 с.

Програмні підручники:

1. Правознавство : навч. посіб. / за ред. В.І. Андріїва, Ю.Е. Губені, Р.П. Возняка [В.І. Андріїв, Ю.А. Коверко, В.М. Тушницька та інші]. - Львів : НВФ «Українські технології», 2014. – 408 с.