EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

01 липня 2019 року липня розпочинається реєстрація особистих електронних кабінетів для вступників на основі повної загальної середньої освіти, що необхідно для подання електронних заяв.
Вступники реєструють особистий електронний кабінет на інтернет-сайті за адресою https://ez.osvitavsim.org.ua/.
Прийом заяв та документів для вступників на основі повної загальної середньої освіти розпочинається 10 липня та закінчується о 18:00 22 липня – для осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а для вступників, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів (більшість вступників пільгових категорій подають заяви в паперовій формі) о 18:00 16 липня.
Під час реєстрації електронного кабінету вступник зазначає такі дані:
1) адресу електронної пошти, до якої вступник має доступ; зазначена адреса буде логіном для входу до особистого електронного кабінету;
2) пароль для входу до особистого електронного кабінету;
3) номер, PIN-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
4) серію та номер атестата про повну загальну середню освіту; середній бал додатка до зазначеного атестата, обчислений за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала. Середній бал, введений в особистому електронному кабінеті з помилкою, вступник може виправити самостійно до подання першої заяви.
В особистому електронному кабінеті вступник вносить до Єдиної бази номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів для можливості оперативного зв’язку закладу освіти з вступником. Крім того, вступник завантажує скановані копії (фотокопії): додатка до атестата про повну загальну середню освіту; кольорової фотокартки розміром 3 х 4 см, що подає до закладу вищої освіти; якщо вступник претендує на врахування у конкурсному балі сільського коефіцієнта, – довідки про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207).
У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького створено консультаційний центр (за адресою: м. Львів, вул. Пекарська 50) для надання допомоги вступникам під час створення особистого електронного кабінету вступника та для подання заяв в електронній формі.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru