LOGO fhtb

доцентка, кандидатка технічних наук Білик Оксана Ярославівна
доцентка, кандидатка технічних наук Мусій Любов Ярославівна

fb      іnstagram       e mail       (032) 239-26-49

Такими словами зустріли вихованці «Будинку дитини №2 для дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки» помічників святого Миколая. Щорічно студенти та викладачі факультету харчових технологій та біотехнології передають сюди зібрані подарунки (іграшки, солодощі тощо).
Під час відвідування Будинку традиційно відчувається справжній затишок та тепло домашньої атмосфери. Діти були дуже раді гостям, ділилися своїми досягненнями, показували свої малюнки та аплікації. Зі щирими посмішками та привітними поглядами малеча прийняла подарунки та віддячила чудовим концертом.

«Ми намагаємося робити усе можливе для того, щоб кожна дитина була зігріта любов’ю, огорнута ласкою та увагою, частіше відчувала допомогу та підтримку інших», – декан ФХТБ, Галина Коваль.

Ірина Ромашко, заступниця декана