LOGO fhtb

доцентка, кандидатка технічних наук Білик Оксана Ярославівна
доцентка, кандидатка технічних наук Мусій Любов Ярославівна

fb      іnstagram       e mail       (032) 239-26-49

Студентська конференція «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького», присвячена 140-річчю відкриття навчального закладу «Цісарсько-королівська ветеринарна школа та школа підковування коней разом із клінікою-стаціонаром для тварин у Львові» відбулася 13 травня, зокрема на факультеті харчових технологій та біотехнології.

Метою діяльності конференції було створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах, розвиток у них наукового мислення та навичок дослідницької роботи, популяризації різних галузей наук і розвиток інноваційної діяльності.
Робота конференції проводилась за такими секціями:
Секція 1 Інноваційні технології м’ясного та олійно-жирового виробництва;
Секція 2 Сучасні технології в молочній галузі та інновації у біотехнології;
Секція 3 Розробки в галузі природничих і технічних наук;
Секція 4. Сучасні технології з використанням біотехнологій.
Студентська конференція виступає тією сполучною ланкою, яка дозволяє обговорювати та бути у курсі всіх нових наукових поглядів, одержувати необхідну для освідомлення та аналізу інформацію як по Україні, так і за її межами
Вітаємо та висловлюємо слова вдячності учасникам студентської конференції, кращі з яких були відзначені грамотами.

Щира подяка за сприяння:
ректорові університету, професору Стибелю В.В., деканесі ФХТБ, доцентці Коваль Г.М. проректору з наукової роботу, доценту Федцю О.М., професорсько-викладацькому складу, голові ради молодих вчених ФХТБ, к.т.н, Сімоновій І.І.,та студентам.