LOGO fhtb

доцентка, кандидатка технічних наук Мусій Любов Ярославівна

fb      іnstagram       e mail       (032) 239-26-49

1

У день вишиванки, 16 травня 2024 року, відбулася студентська конференція “Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького (до 240-річчя започаткування викладання ветеринарної медицини у Львові)”. Студенти факультету та вся академічна спільнота долучилися до Благодійного ярмарку для допомоги Збройним Силам України, зокрема воїнам 24 та 47 бригад.

1

Учасники конференції виголошували доповіді в межах таких секцій:
1. Інноваційні технології м’ясного та олійно-жирового виробництва.
2. Сучасні технології в молочній галузі.
3. Розробки в галузі природничих і технічних наук.
4. Сучасні технології з використанням біотехнологій.
5. Здобувачі вищої освіти підготували тези та представили результати своїх наукових досліджень у цікавих презентаціях і доповідях щодо сучасних новинок у сфері харчових технологій та біотехнології, активно долучилися до обговорення порушених питань. У роботі конференції взяли участь студенти не тільки ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького, а й інших закладів вищої освіти України.

1

По завершенні виступів усі учасники отримали сертифікати. В ході підведення підсумків конференції було відзначено високий рівень самостійності та ерудиції доповідачів.

Допис підготувала Любов МУСІЙ, доцент