(св. Іван Павло II)

27 лютого та 3 березня з ініціативи та організації Відділу соціально-культурного розвитку університету відбулася інформаційна зустріч із студентами та викладачами університету з питання розвитку особистості та здорового способу життя. У зустрічі взяли участь студентський капелан університету о. Роман Довгань, представники блогу Української педіатричної платформи, інспектор з ювенальної превенції, Личаківського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області старший лейтенант поліції Оксана Сірант.

Під час зустрічі обговорювались питання фундаментальних істин людського життя, які ведуть до особистого розвитку, а відтак щасливого життя: збереження і примноження особистісного здоров’я, регулювання людської поведінки, формування культури соціуму. Саме через культурні цінності людина задовольняє свої потреби, і саме існування цінностей відрізняє людину від тварини. Відомий філософ І.Кант, писав про регулятивні принципи практичного розуму, за яким вищі цінності буття мають не онтологічні (теоретичні), а виключно регулятивні підстави до існування. Кант вважав, що цінності самі по собі не мають буття, їм притаманна лише значущість, вони суть вимоги, звернені до волі, цілі, поставлені перед нею. Людина, спираючись на систему цінностей, може гармонійно, досконало влаштувати своє життя. Отже вибір завжди залишається за Людиною.

Тетяна Купчак, керівничка ВСКРУ