EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


2 вересня понад тисяча першокурсників та їх батьків, очільники Львівщини та міста Львова, численні гості та запрошені взяли участь в урочистостях з нагоди початку нового навчального року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.


Студентів-першокурсників та усю академічну спільноту університету прийшли привітати голова Львівської обласної державної адміністрації
Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, директор Державного науково-дослідного контрольного інституту ветпрепаратів та кормових добавок Ігор Коцюмбас, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко, доктор Honoris Causa нашого університету, проректор Жешівського університету Марек Козіровський, начальник ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Євген Баркит, директор Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини Роман Сімонов та інші.

 


Перед учасниками урочистих заходів виступив університетський ансамбль танцю «Підгір’я», дитячий колектив «Цьмочки». Студенти-першокурсники традиційно пройшли під аркою-підковою, щоб успішними були їх роки навчання у Львівському університеті ветеринарної медицини та щасливою була їх доля.


Із вітальним словом до першокурсників звернувся ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького, професор Володимир Стибель:
«Cьогодні у всіх у нас щасливий та радісний день! Бо сьогодні тут, перед головним корпусом Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Зеноновича Ґжицького, стоять дівчата та юнаки у яких здійснилась їх наразі найбільша мрія юності – вони стали студентами.
Ви, дорогі мої, стали студентами найстаршого не лише в Україні, а й у цілій Центрально-Східній Європі університету ветеринарного профілю – у 2019 році ми будемо святкувати 235 років з початку викладання у Львові ветеринарної медицини на академічному рівні.
Майже тисяча триста студентів цьогоріч розпочинає навчання на різних напрямках та програмах нашого університету! І це не може не тішити.
Дорогі студенти!
Ви зробили правильний вибір, прийшовши до нас на навчання. І тепер лише від нашої спільної праці залежить ваше майбутнє, як громадянина та фахівця найвищого рівня. Я твердо переконаний, що ваші знання, здорові амбіції про цікаву та престижну працю допомогли вам зробити правильний вибір.
Переконаний, що переді мною немало майбутніх вчених, доцентів та професорів, потужних бізнесменів, економістів, менеджерів та державних діячів.
Спільно з вами будемо упродовж років навчання йти непростим, але цікавим шляхом пізнання науки, шляхом фаховості, духовності та розвитку! щиро подякувати Вам, шановні гості і батьки, за підтримку і розуміння. Хочу подякувати владі за підтримку наших ідей та промоцію університету. Ми твердо віримо, що спільними зусиллями досягнемо великої мети – формування з молодої людини висококваліфікованого спеціаліста, щирого патріота і доброго християнина.
Віднині ми є одна велика університетська родина!».


Попри вихідний день привітати академічну громаду університету завітав й очільник Львівщини Олег Синютка.
«Тут панує надзвичайна атмосфера, якою усіх наділяєте ви, студенти. Молоді, натхненні, які вірять у себе, власні сили, переконані у тому, що майбутнє у ваших руках. Я дуже хочу, щоб ви обов'язково пам'ятали, що така можливість вам і тим, хто спокійно живе у нас, на Львівщині, творить добро і робить крок до свого щасливого майбуття, дана усім завдяки тим, хто стоїть на захисті наших кордонів на Сході України. Ми повинні завдячувати українському воїну, солдату, нашій армії, яка сьогодні за тисячу кілометрів від Львова боронить нашу землю. Армії, яка за декілька років стала сильною і здатна виконати, поставлені перед нею завдання», – зазначив Олег Синютка.
Він також додав: «Ви стали студентами у той час, коли ваша професія є надзвичайно затребуваною. Динаміка у аграрному секторі є надзвичайно велика. Нашій країні, родинам і вам потрібна фаховість і професійність. І ви сьогодні маєте можливість її здобути, ви зробили перший крок. Крок за кроком здобувайте нові знання.Ваша майбутня професія потрібна нашій державі».
Також у вітальному слові очільник області подякував професорсько-викладацькому складу за те, що в жорсткій конкуренції між університетами, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького не втратив своїх позицій, набрав нової динаміки, сили та нового поступу.
Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки Олег Синютка вручив ректорові, професору Володимиру Стибелю державну нагороду – почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України», яке нещодавно керівникові ЛНУВМБ було присвоєне Президентом України Петром Порошенком.


Також студентів привітав і міський голова Львова Андрій Садовий.
«Хочу скласти велику подяку батькам, що вони причинилися до вашого вибору. І вони зробили усе можливе, щоб ви мали бажання здобувати вищу освіту. На моє глибоке переконання те, що батьки мали зробити, так це дати дітям ось цю дорогу, якою вони мають іти, але якою буде ця дорога і наскільки вона буде наповнена — це вже залежить, шановні студенти, від вас.
Я би хотів, щоб ви в житті не робили тих помилок, які робили ваші батьки. Ви народилися в незалежній країні, ви маєте перед собою той шлях, який ви зможете самі в собі відкрити. Я би хотів, щоб ви відкрили свої серця для знань, для любові, для Бога. Щоб ви не мали страху йти вперед, щоб ви не мали страху говорити правду, щоб ви не мали страху любити, щоб ви просто жили на повні груди.
Ви собі навіть не уявляєте, наскільки великою силою є ось ця молода енергія, яка вливається в наше древнє місто. Львів – не молодий, але ви молоді, красиві даєте драйв і ви запускаєте ці двигуни, які дають нашому місту потенціал.
Я хочу дати вам одну пораду: цей шлях, дорога життя має якесь обмеження, але повнота життя, насправді, обмежень немає. Вона буде такою, якою ви собі її запрограмуєте. Тому живіть на повну, любіть на повну і вчиться. Я вас люблю, шаную і поважаю», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.


Опісля, першокурсники урочисто зачитали присягу та виконали студентський гімн «Гаудеамус», а ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького Володимир Стибель вручив символічний студентський квиток студентам університету.


Опісля посвяти студенти-першокурсники зустрілися із деканами та професорсько-викладацьким складом на факультетах та зробили спільні фото на пам’ять.

Підготував Андрій Болкун.

Фото Ігоря Сенкальського.

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru