EN   UA

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru


11 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, громада Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького молилась біля фігури Пресвятої Богородиці за захисників України.

Вже чотири роки на сході нашої країни тривають бойові дії. Вже чотири роки кожного дня гинуть чиїсь батьки, брати, сини, чоловіки, кращі друзі. За ці чотири роки було зруйновано сотні чиїхось життів, мрій і нереалізованих планів. Однак залишилась Віра. Віра у хлопців зі зброєю в руках, які виборюють нашу незалежність, свободу і наше майбутнє. Ми хочемо, щоб і вони вірили в нас. У те, що ми їх любимо, шануємо і молимось за їхні життя.


Ми віримо, що спільна Молитва до Пресвятої Богородиці – ласкавої покровительки нашого народу, українського козацтва, Української повстанської армії, а тепер – і сучасної Української Армії збереже їхні життя та здоров’я захисникам України.

Молебень до Пресвятої Богородиці відслужив капелан університету отець Роман Довгань разом із студентською народною хоровою капелою «Ватра». Після молитви студенти університету танцювали флешмоб, як знак вдячності за наше спокійне життя. А розмальовані долоньки у жовтий та блакитний кольори часто здіймалися до мирного над нами неба.
Також активісти студентського самоврядування записали відеозвернення-подяку до воїнів АТО за їхню мужність, відвагу, самовіддачу, патріотизм, за дах над нашою головою, за можливість навчатися, за можливість радіти дрібницям, за світле майбутнє, за можливість товаришувати та кохати, за абсолютно все, що зараз є у кожного з нас.


Яна Король, студентка 1 курсу ФВМ

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru