EN   UK

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1-2 листопада у Львові відбувся XVIII Міжнародний економічний форум «Львівщина – хаб можливостей», який об’єднав провідних українських та зарубіжних підприємців, експертів, представників міжнародних організацій, науковців. Учасниками форуму стали представники факультету економіки та менеджменту, професори Микола Шульський i Павло Музика, викладачі Віталій Душка та Дмитро Соломонко.

Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів у вступному слові відзначив позитивні тенденції зростання національної економіки. Львівщина є одним із лідерів економічного зростання та в залученні інвестицій, оскільки в 2016-2017 роках в області відкрилося близько 140 підприємств, створено понад 20 тисяч нових робочих місць.

Львівська область посідає провідні позиції в 2018 році за темпами зростання експорту продукції, зокрема в країни ЄС.
Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка відзначив, що в області створені сприятливі передумови для розвитку підприємництва, можливості для промислового і аграрного виробництва з можливістю виходу на європейські ринки.

У рамках дискусійної панелі форуму перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський відзначив збільшення кількості реалізованих інвестиційних проектів. На даний час в області на різних етапах супроводу департаменту економіки перебуває 651 інвестпроект, зокрема 25 % в АПК. За підсумками 9 місяців 2018 року збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції до аналогічного періоду минулого року становлять 5,0 %. Крім того, загальне збільшення експорту продукції із Львівщини за січень-вересень 2018 року становить 23,2 % порівняно із 2017 роком.

За словами Ростислава Замлинського, цьогоріч вже відбулося дев’ять торгівельних місій бізнесу Львівщини в різні країни світу і найближчим часом відбудуться ще дві в Китай та Азербайджан. За останні роки в області створено 23,5 тис. нових робочих місць, зокрема компаніями з іноземними інвестиціями «Nestle» та «Carlsberg Україна».
В сфері земельних відносин за останні роки в області введено в оборот 50 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь, а ще близько 100 тис. га в найближчий період очікують інвестора. В 2018 році в області вже відбулося 178 земельних аукціонів по землях сільськогосподарського призначення на 3 тис. гектарів. Крім того, в області створено веб-сторінку індустріального хабу Львівщини: www.ibh.com.ua.
Учасники форуму обговорили основні напрями реалізації промислової та фінансової політики, забезпечення енергоефективності, розвитку туризму та транскордонного співробітництва та інші актуальні питання.
В рамках форуму також було повідомлено, що одним із міноритарних акціонерів ТОВ «Кондитерської фабрики «Ярич» стала управляюча компанія «Horizon Capital».


Дмитро Соломонко, Віталій Душка

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru