Вовк Мирослава Василівна

1.Вовк М.В. Економічна ефективність формування інвестиційної привабливості сільськогосподарських підприємств: Монографія. – Львів. Ліга, 2014. –  214 с. (12,58 обліково-видавничих аркушів)

2.Вовк М.В. Методичні вказівки до виконання практичних робіт з курсу «Організація управління в екологічній діяльності» (для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання спец. 6.070800 – «Екологія та охорона навколишнього середовища» / М.В. Вовк / - Львів. – 20с.

Коробка Світлана Василівна

1.Липчук В.В. Розвиток малого підприємництва в сільському господарстві / В.В. Липчук, С.В. Коробка // Монографія. – Л.: СПОЛОМ, 2011. – 227с. (13,35 обліково-видавничих аркушів)

2.Коробка С.В. Методичні вказівки для лабораторних занять з дисципліни «Операційний менеджмент» для студентів денної та заочної форм навчання / С.В. Коробка/ Львів, 2013. – 52с.

3.Коробка С.В. Методичні вказівки для проведення лабораторних занять з дисципліни «Операційний менеджмент» для студентів денної та заочної форми навчання факультету економіки та менеджменту // С.В. Коробка/ - Львів: 2015р. – 52с.

4.Коробка С.В. Методичні вказівки для виконання практичних занять з дисципліни «Корпоративне управління» для студентів денної та заочної форми навчання факультету економіки та менеджменту // С.В. Коробка/ – Львів: 2015р. – 54с.

5.Коробка С.В. Методичні вказівки для виконання практичних занять з дисципліни «Менеджмент організацій» для студентів денної та заочної форми навчання факультету економіки та менеджменту // С.В. Коробка/ – Львів: 2016р. – 27с.

Франчук Ірина Богданівна

1.Франчук І.Б. Методичні вказівки для проведення семінарських, практичних занять та самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» з дисципліни «Контролінг» / І.Б. Франчук, М.В. Вовк – Львів – 2013, - 44 с.

2.Франчук І.Б. Методичні вказівки для проведення семінарських, практичних занять та самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» з дисципліни «Облік зовнішньоекономічної діяльності» / І.Б. Франчук, М.В. Вовк – Львів – 2013, - 22 с.

3.Франчук І.Б. Методичні рекомендації для проведення семінарських, практичних занять та самостійної роботи студентів 5-го курсу денної та заочної форм навчання за спеціальністю 8.03060101 «Менеджмент організацій та адміністрування» з дисципліни «Управлінський облік» / І.Б. Франчук, М.В. Вовк – Львів – 2013, - 34 с.

4.Франчук І.Б. Методичні рекомендації для проведення семінарських, практичних занять та самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» з дисципліни «Бухгалтерський облік» / І.Б. Франчук, М.В. Вовк – Львів – 2013, - 26с.

5.Франчук І.Б. Методичні вказівки для проведення семінарських, практичних занять та самостійної роботи студентів біолого-технологічного факультету з дисципліни «Бухгалтерський облік» / І.Б. Франчук, М.В. Вовк – Львів – 2013, - 26 с.

6.Франчук І.Б. Методичні вказівки для проведення семінарських, практичних занять та самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» з дисципліни «Контролінг» / І.Б. Франчук – Львів – ЛНУВМ та БТ імені С.З Гжицького, 2014. - 44с.

7.Франчук І.Б. Методичні рекомендації для проведення семінарських, практичних занять та самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» з дисципліни «Облік зовнішньоекономічної діяльності» / І.Б. Франчук – Львів – ЛНУВМ та БТ імені С.З Гжицького, 2014. - 22с.

8.Франчук І.Б. Методичні рекомендації для проведення семінарських, практичних занять та самостійної роботи студентів 5-го курсу денної та заочної форм навчання за спеціальністю 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування» з дисципліни «Управлінський облік» / І.Б. Франчук – Львів – ЛНУВМ та БТ імені С.З Гжицького, 2014. – 34с.

9.Франчук І.Б. Методичні рекомендації для проведення семінарських, практичних занять та самостійної роботи студентів біолого-технологічного факультету з дисципліни «Бухгалтерський облік» / І.Б. Франчук – Львів – ЛНУВМ та БТ імені С.З Гжицького, 2014. – 22с.

10.Франчук І.Б. Методичні рекомендації для проведення семінарських, практичних занять та самостійної роботи студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» з дисципліни «Бухгалтерський облік» / І.Б. Франчук – Львів – ЛНУВМ та БТ імені С.З Гжицького, 2014. – 26с.

Шульський Микола Григорович

1.Шульський М.Г. Еміграція в оцінці Івана Франка [Текст]: монографія / М.Г. Шульський. – Львів: СПОЛОМ, 2011. – 328 с. (19,6 обліково-видавничих аркушів)

2.Шульський М.Г. Методичні вказівки до написання дипломних робіт для студентів денної та заочної форм навчання / М.Г. Шульський, С.В. Коробка/ Львів, 2013. – 40с.

3.Шульський М.Г. Методичні вказівки для проведення семінарсько-практичних занять студентами 4 курсу ОКР «Бакалавр» з дисципліни «Управління конкурентоспроможністю підприємства» / М.Г. Шульський, В.Л. Диндин / Львів, 2016. – 56с.