У вівторок, 27 вересня 2022 р. о 15:45 хв. (актова зала)
відбудеться засідання Вченої ради Університету

1. Нагородження грамотами Львівської міської ради працівників Університету.
Доповідач: міський голова Львова Садовий А. І.

2. Нагородження грамотами Львівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка.
Доповідач: ректор, проф. Стибель В. В.

3. Про затвердження Положення про індивідуальний графік відвідування занять здобувачами вищої освіти.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

4. Про затвердження Тимчасового положення про підготовку фахівців за дуальною формою.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

5. Про затвердження Положення про підвищення кваліфікації науково-педагогічних, педагогічних працівників.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

6. Про затвердження Положення про порядок створення та організацію роботи екзаменаційних комісій у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені C. З. Ґжицького з атестації здобувачів вищої освіти.
Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Двилюк І. В.

7. Про присвоєння вченого звання професора Левків Галині Ярославівні та Телефанку Богдану Миколайовичу.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

8. Про присвоєння вченого звання доцента Воскобійник Соломії Ярославівні та Багрій Мар’яні Василівні.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

9. Про затвердження Положення про навчально-виробничий центр клінічної ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: доц. Максимович І. А.

10. Про затвердження Положення про вчену раду Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Доповідач: вчений секретар Мазур І. Я.

11. Про затвердження Положення про грумінг-курси.
Доповідач: декан БТФ, доц. Бойко А. О.

12. Про звіт стипендіата Кабінету Міністрів України для молодих вчених
Доповідач: доц. Сливка І. М.

13. Про призначення рецензентів та структурного підрозділу для проведення попередньої експертизи докторської дисертації Юлії Горюк.
Доповідач: доц. Леньо М. І.

14. Про надання грифу навчально-методичному посібнику «Інкубація, хвороби ембріонів та незаразні хвороби птиці». Укладачі: Слівінська Л. Г., Щербатий А. Р., Личук М. Г., Зінко Г. О., Федорович В. Л., Федорович Н. М., Стефаник О. В.
Доповідач: голова видавничо-експертної комісії, проф. Смолінська О. Є.

15. Різне.

Голова Вченої ради,