IMG 8994

6 червня 2024 року виконувач обов’язків ректора, професор Іван Парубчак зустрівся з батьками випускниці факультету ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Наталії Депи, яка стала бойовим медиком 218 окремого батальйону (позивний “Вітамінка”), рятувала воїнів-захисників у Бахмуті, Часовому Яру, Костянтинівці та віддала життя, допомагаючи побратимам.

Очільник Університету ознайомив Романа і Тетяну Деп зі зверненням академічної спільноти Університету до Президента України щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) Наталії Депі, висловив співчуття родині. Також Іван Парубчак обговорив із паном Романом та пані Тетяною Депами заплановані в Університеті заходи на вшанування пам’яті їхньої доньки, самовідданої та світлої людини, патріотки – Наталії Депи.

Пресслужба