НТ рада 1

20 червня 2024 року відбулося засідання Науково-технічної ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

НТ рада 2

Члени ради заслухали клопотання завідувача кафедри менеджменту, доцента Богдана Батюка про рекомендацію до друку колективного монографічного дослідження та клопотання професора, завідувача кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Любов Слівінську про рекомендацію до друку методичних рекомендацій. Щодо пропонованих праць ухвалено позитивні рішення.

НТ рада 3

НТ рада 4

Наступним пунктом порядку денного Науково-технічної ради було звітування аспірантів Університету. Молоді науковці презентували результати своєї дослідницької роботи. Усі заслухані звіти аспірантів колегіальний орган затвердив.

Пресслужба