У середу, 26 червня 2024 р. об 14:30 год. (актова зала)

відбудеться засідання Вченої ради Університету

1. Про вручення дипломів переможцям першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 н.р.

Доповідач: доц. кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича Оксана Саламін

1. Про реалізацію проекту «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку для викладацького складу ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького».

Доповідач: перший проректор, доц. Ігор Турко

1. Про внесення змін до Положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та надання їм академічної відпустки.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

1. Про затвердження Положення про навчально-наукову лабораторію медіації ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

1. Про внесення змін до освітньо-професійної програми «Зоофізіотерапія» для підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

1. Про обрання делегата та його подальшу участь у з’їзді представників вищих навчальних закладів та наукових установ для призначення членів Кваліфікаційно-дисциплінапної комісії прокурорів.

Доповідач: в.о. завідувача кафедри права, доц. Юлія Коверко

1. Про розгляд та затвердження до друку монографії «Новітні парадигми менеджменту в умовах воєнного стану».

Доповідач: завідувач кафедри менеджменту, доц. Богдан Батюк

1. Про розгляд та затвердження до друку монографії «Перспективи розвитку та впровадження інноваційних технологій у ветеринарній медицині та тваринництві».

Доповідач: завідувач кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського, д.в.н. Ірина Ковальчук

1. Про розгляд та затвердження до друку наукових методичних рекомендацій «Синдром виразки шлунка у коней (діагностика, поширення, лікування)».

Доповідач: завідувач кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики, проф. Любов Слівінська

• Про зміну теми дисертаційної роботи аспіранту першого року навчання Маркевичу Олександру Михайловичу.

Доповідач: відповідальна за аспірантуру і докторантуру, доц. Ірина Курляк

• Про зміну теми дисертаційної роботи аспірантці першого року навчання Горват Марині Петрівні.

Доповідач: відповідальна за аспірантуру і докторантуру, доц. Ірина Курляк

• Різне.

Голова Вченої ради                                                              Іван ПАРУБЧАК