Фото Гельветика

Днями відбулася робоча зустріч виконувача обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, доктора наук з державного управління, професора Івана Парубчака зі засновником та директором Видавничої групи «Гельветика», кандидатом економічних наук Олегом Головком.

Результатом спілкування керівників стала домовленість про заснування на базі Університету нового всеукраїнського (національного) конкурсу наукової та навчальної книги з природничих наук, аграрних наук та продовольства, ветеринарії. Фінал конкурсу заплановано на квітень 2025 року у м. Львові.

Олег Головко запропонував всебічну підтримку вченим Університету від Видавничої групи «Гельветика», зокрема безоплатне видання протягом 2024 та 2025 років їхніх підручників і навчальних посібників з природничих наук, аграрних наук та продовольства, ветеринарії, з метою розвитку відповідних галузей науки в Україні.

Пресслужба