Корнієнко Олексій БТФ

Олексій Корнієнко

(30.12.1993-16.09.2024)

Уродженець села Мирогоща Друга Рівненської області.

Навчався у Мирогощанському ліцеї Мирогощанської сільської ради. Закінчив Мирогощанський аграрний фаховий коледж за спеціальністю «Виробництво і обробка продукції тваринництва». Згодом вступив до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Працював у ресторанній сфері у місті Львові. За словами рідних, Олексій Корнієнко був «добрим, вірним другом, люблячим чоловіком, братом та сином; з нетерпінням чекав на народження донечки». Любив солодощі, тварин та музику. Мріяв відкрити власну кавʼярню.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боровся із ворогом у лавах 1-го прикордонного Донецького загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

У Олексія Корнієнка залишилися мама, вагітна дружина та сестра.

Фото 3 8

Фото 2 10