У середу, 25 вересня 2024 р. об 14:30 год. (актова зала)

відбудеться засідання Вченої ради Університету

1. Про внесення змін та доповнень до Порядку призначення і виплати стипендій здобувачам вищої освіти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Доповідач: перший проректор, доц. Ігор Турко

1. Про присвоєння вченого звання доцента Волошину Ростиславу Веніаміновичу та Гуртовій Тетяні Валентинівні.

Доповідач: вчений секретар, доц. Ірина Сливка

1. Про звіт голови навчально-методичної ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького за 2023-2024 н.р.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

1. Про план роботи навчально-методичної ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького на 2024-2025 н.р.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

1. Про затвердження Політики забезпечення гендерної рівності у Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ігор Двилюк

1. Про розгляд заяви Кушнірової Ганни Анатоліївни.

Доповідач: проректор з наукової роботи, доц. Олег Федець

1. Різне.

Голова Вченої ради                                                           Іван ПАРУБЧАК