BTF thumb

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Крушельницька Олена Всеволодівна
доцент, кандидат сільськогосподарських наук Барило Богдан Степанович

fb      іnstagram     telegramm   youtube    e mail

На кафедрі водних біоресурсів та аквакультури біолого-технологічного факультету розпочалася робота з культивування та вирощування Ахатин (Achatina) – гігантських африканських равликів. Ці равлики є найбільшими серед молюсків.

У даний час таких равликів вирощують у багатьох країнах завдяки широкому спектру їх використання. Зокрема слиз цих молюсків застосовується в косметології під час виробництва кремів, масок і т.п. Також набирає популярності равликотерапія – косметологічно-лікувальна процедура, що проводиться за допомогою равликів. А найвибагливіші гурмани можуть смакувати найрізноманітнішими стравами з м'ясом цих молюсків. До речі, воно і справді дуже смачне. Проте частина людей тримає цих істот як домашніх екзотичних тваринок.
Тож ми раді, що студенти спеціальності 207 «ВОДНІ БІОРЕСУРСИ ТА АКВАКУЛЬТУРА» мають змогу долучитися до процесу розведення ахатин та отримати нові знання і навики, адже можливо хтось з них вибере саме цей шлях для створення прибуткового та успішного бізнесу.

Євгенія Барило