logokafadara

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

unnamed

31 січня 2024 року відбулася робоча зустріч доцента кафедри туризму Ірини Данчевської та керівника гірськолижного комплексу «Звенів» Романа Федечка.

Під час зустрічі її учасники обговорювали обовʼязкові та вибіркові компоненти ОПП «Туризм». Роман Федечко підписав рецензію-відгук на освітньо-професійну програму «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Було укладено договір про проходження практики студентами спеціальності «Туризм і рекреація», а також укладено договір про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького і гірськолижним комплексом «Звенів».

Допис підготувала Ірина ДАНЧЕВСЬКА, доцент кафедри туризму