logokafadara

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

0 02 05 f57dc057481a2aa087c9331f84522031295b9ae8b670ca9c2c11e3be5e076696 2664f36c437

17 січня 2024 року у місті Сколе за сприяння виконувача обов’язків ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професора Івана Парубчака відбулася робоча зустріч декана факультету економіки та менеджменту Олега Гримака, виконувач обов’язків завідувача кафедри туризму Лесі Кушнір та заступника виконувача обов’язків завідувача кафедри туризму Оксани Терлецької із керівництвом Національного природного парку «Сколівські Бескиди».

Учасники зустрічі обговорили проєкт освітньо-професійної програми «Туризм» для підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація». Після обговорення керівник НПП «Сколівські Бескиди» Василь Приндак підписав рецензію-відгук на освітньо-професійну програму, а також запропонував інші напрями співпраці, зокрема, можливість впровадження дуальної форми здобуття освіти (на території Парку).

Допис підготувала Леся КУШНІР, виконувач обов’язків завідувача кафедри туризму