logokafadara

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

1

17–19 квітня 2024 року здобувачі спеціальності 242 «Туризм», учасники еколого-краєзнавчого гуртка та науково-педагогічні працівники кафедри туризму: виконувач обов’язків завідувача кафедри туризму, доцент Леся Кушнір, доценти Марʼяна Багрій, Оксана Терлецька та старший викладач Тетяна Періг взяли участь у роботі 2-го Міжнародного науково-практичного форуму «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах євроінтеграційних та військових викликів», який організувала кафедра туризму Національного університету «Львівська політехніка».

Під час семінару прозвучало багато цікавих та інформативних доповідей, які висвітлюють стан туристичної галузі України у військовий час та перспективи розвитку туризму в післявоєнний період. Більша увага доповідачів була зосереджена на менш відомих видах туризму, таких як: локальний туризм, солідарний туризм, сакральний туризм, волонтерський туризм, а також розробку програми безбарʼєрного туризму, які стають надзвичайно актуальними в теперішній час.

Допис підготувала Оксана ТЕРЛЕЦЬКА, доцент кафедри туризму