logokafadara

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

2

Профорієнтаційні заходи, які систематично проводяться для випускників навчальних закладів, – це не завжди про НМТ чи про перелік факультетів того чи іншого закладу. Бувають і звичайні зустрічі зі справжніми викладачами, які діляться секретами успіху відомих людей, підказують учням, як робити правильний вибір на основі власних вмінь та бажань, а ще, як незалежно від вибору, ніколи не розчаровуватись у власних силах.

Цими та іншими порадами ділилися представники кафедри туризму Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького: доцент Мар’яна Багрій, виконувач обов’язків завідувача кафедри туризму Леся Кушнір та професор кафедри туризму Василь Липчук. Учні 9-го та чотирьох 11-х класів мали змістовну бесіду на тему «Сьогодні – учень, завтра – студент, післязавтра... Шлях до успіху».

Допис підготувала Мар’яна БАГРІЙ, доцент кафедри туризму