logokafadara

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

1

16 травня 2024 року розпочала роботу щорічна конференція «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького», присвячена 240-річчю започаткування викладання ветеринарної медицини у Львові.

1

На пленарному засіданні Секції 5 «Туризм: сучасні виклики» до учасників наукового заходу з вітальним словом звернулася виконувач обов’язків завідувача кафедри туризму Леся Кушнір. Під час засідання секції було представлено 14 доповідей студентів нашого Університету про важливі виклики туристичної галузі в сучасних умовах. Студенти звертали увагу на державне регулювання туристичної галузі, сучасні тренди інноваційного розвитку сфери туризму, стан безбарʼєрного туризму в Україні та розвиток туризму у післявоєнний період. Модератором заходом була доцент кафедри туризму Марʼяна Багрій. Науково-педагогічні працівники кафедри туризму щиро вдячні всім учасникам конференції та закликають студентів у подальшому активно брати участь у таких наукових заходах!

Допис підготувала Мар’яна БАГРІЙ, доцент кафедри туризму