logokafadara

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

MyCollages 1

У межах вивчення дисциплін «Організація активних форм туризму» та «Рекреаційне природокористування» доцент Ірина Данчевська, старший викладач Тетяна Періг і доцент Оксана Терлецька 22 травня 2024 року для здобувачів освіти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» провели виїзні заняття у НПП «Сколівські Бескиди», згідно з попередньо укладеним договором про навчання з елементами дуальної освіти та можливості проведення практичних занять на території національного Парку «Сколівські Бескиди».

MyCollages

Безпосередньо на місці здобувачі закріплювали знання про техніку безпеки при різних видах активного туризму, практикувались у складанні наметів, туристичних наплічників, аптечок та туристичного спорядження. Поглибили знання щодо впливу рекреаційного навантаження на природні комплекси, а також досліджували різні види рекреаційної діяльності, які можуть бути здійснені на об’єктах природно-заповідного фонду України. Працівники Парку ознайомили студентів з правилами поведінки на території природно-заповідного фонду України, вручили пам’ятки та розповіли цікаві факти з історії Парку і рекреаційних об’єктів.

Допис підготували Оксана ТЕРЛЕЦЬКА й Ірина ДАНЧЕВСЬКА, доценти кафедри туризму