logokafadara

КАФЕДРА ТУРИЗМУ

В. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся Павлівна

0 02 05 b3f792b8490901dfda1cd5fe590cb862a03d4e9a1fb3408b74939dbcc91fb145 2665531f835

Декан факультету економіки та менеджменту Олег Гримак, виконувач обов’язків завідувача кафедри туризму Леся Кушнір і доценти кафедри туризму Оксана Терлецька та Ірина Данчевська провели наукове консультування Лисятицького старостинського округу, згідно з попередньо укладеним договором про надання послуг з наукового консультування від 10 жовтня 2021 року.

На зустрічі зі старостою Лисятицького старостинського округу Зіновієм Данчевським відбулось обговорення питання щодо розвитку туризму на сільських територіях, зокрема, йшлося про здійснення оцінки туристичного потенціалу регіону (Лисятицького округу), можливі стратегії розвитку туризму на цій території, створення інфраструктури та відповідних послуг для забезпечення комфортного перебування туристів, а також залучення сусідніх громад до розвитку туризму.

Допис підготувала Леся КУШНІР, виконувач обов’язків завідувача кафедри туризму