label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

2 грудня студенти 1 курсу спеціальності “менеджмент” разом з куратором Б.Б.Батюком та викладачами факультету економіки та менеджменту І. Б.Франчук, Г.М.Гринишин і М. В.Вовк відвідали благодійний концерт у Львівській філармонії.

Цього дня на сцені філармонії виступали Марко Комонько (скрипка), Phoenix String Quartet, Lemberg Symfonietta. Диригував Роман Кресленко. У їхньому виконанні прозвучали композиції Чайковського, Елґара та П’яццоли. Вхід на подію був вільний, тому кожен мав можливість насолодитися прекрасним звучанням оркестру у чудовому залі філармонії. Більшість студентів відвідали такий концерт уперше, але були не менш вражені чарівною музикою, яка запала кожному у душу.

Концерт був присвячений лікуванню чудового музиканта Петра Чайковського. Тому кожен міг пожертвувати стільки, скільки вважав за потрібне. Робити добро легко. Вірити в добро потрібно. Музика, яка рятує.