label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

11 травня 2021 року о 1300 год на кафедрі менеджменту за допомогою інтернет платформи zoom відбувся Круглий стіл на тему: «Основні аспекти вдосконалення освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій та адміністрування» підготовки магістрів зі спеціальності 073 Менеджмент, у якому взяли участь випускники даної спеціальності, викладачі кафедри, здобувачі освіти всіх рівнів та інші зацікавлені сторони.
Метою даного заходу стало обговорення проєктів освітньої програми «Менеджмент організацій та адміністрування» з підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент.

Члени робочої групи круглого столу – Батюк Богдан Богданович, гарант освітньо-наукової програми, к.е.н., доцент кафедри менеджменту; Вовк Мирослава Василівна, к.е.н., доцент, заступник декана факультету економіки та мененджменту, Минів Роман Михайлович, к.е.н., доцент кафедри мененджменту; Полянко Сергій Михайлович, директор ТОВ «Оптіма Рітейл» по Київській області; Полеха Оксана Андріївна – завідувач відділу з профорієнтації Бродівської РФ ЛОЦЗ; Крупка Зоряна Михайлівна, випускник факультету економіки та менеджменту, ознайомили випускників та стейкхолдерів з особливостями освітньо-професійної програми, основними цілями, освітніми компонентами, які сприяють формуванню загальних та фахових компетентностей, а також допомагають досягти програмних результатів навчання.
В обговоренні брали участь та висловили свої думки і пропозиції щодо удосконалення підготовки майбутніх фахівців представники від стейкхолдерів: Лаврешина Алла Костянтинівна – регіональний менеджер WOG по м. Києву; Дацко Олег Богданович – генеральний директор ТзОВ Фірма «Галімпекс – Слодзеркальний завод»; Лемеха Лідія Ярославівна – начальник відділу Сокільницької територіальної громади, Сорока Богдан Михайлович, голова фермерського господарства «Сороки БМ»; від викладачів Коробка С.В., к.е.н., доцент, Смолинець І.Б., к.е.н., доцент; Воскобійник С.Я., к.е.н., доцент; Багрій М.В., к.е.н., доцент; від випускників - Джура Вероніка, Назаркевич Микола, Диндин Марія, Чемеринська Людмила, Пельц Олена, Лемешко Лідія, Чмир Максим, Новак Мар’яна, Безуханич Юрій, Кислиця Христина, Гранатович Ірина, Дитюк Ольга, Калічка Богдан, Гембара Олександра, Найдюк Катерина, Курах Олег.
За результатами зустрічі було узгоджено низку пропозицій випускників та стейкхолдерів, які будуть враховані під час розроблення освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій та адміністрування» на наступний навчальний рік та прийнято відповідне рішення.