label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

03

Було проведено бесіду зі студентами про студентську наукову роботу в умовах війни. Наукова робота студента є важливою складовою університетської освіти та невід’ємною частиною в процесі формування їх як висококваліфікованих фахівців. Метою наукової роботи є якісна підготовка студентів на рівні світових кваліфікаційних вимог, яка можлива за рахунок розвитку наукового потенціалу.

Налагодження наукової роботи особливої актуальності набуває у воєнний період. Студенти, навіть, призвичаївшись до нових реалій, потребують підтримки та настановних порад. Викладачі, куратори, завідувач кафедри стають для студентів порадниками, наставниками, а інколи, навіть, психологами та справжніми друзями. Саме завдяки цьому, навіть, у період війни, забезпечується безперервна участь студентів у науковій роботі.

Вчимося, навчаємося заради перемоги!

Підготувала доцентка кафедри менеджменту Соломія Воскобійник