label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

Відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти освітньо-професійної програми 073 «Менеджмент » зі спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування» ОС «Магістр» денної та заочної форм навчання.

Фото 1
Свої доповіді представили здобувачі, які виконували кваліфікаційні роботи під керівництвом НПП кафедри менеджменту. У своїх доповідях здобувачі висвітлили актуальні проблеми у сфері менеджменту, запропонували своє бачення щодо покращення та удосконалення розвитку менеджменту в підприємствах АПК.

Кваліфікаційна комісія заслухала роботи здобувачів, відгуки наукових керівників, рецензентів та дійшла висновку, що кваліфікаційні роботи здобувачів виконані на високому науковому та методичному рівні. Здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, вільне володіння матеріалом, вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання членів екзаменаційної комісії.
Фото2Комісія високо оцінила кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти, представлені доповіді викликали інтерес та зацікавленість у членів комісії, адже майже всі випускники працюють в галузі менеджменту.
Щиро вітаємо здобувачів вищої освіти із захистом кваліфікаційних робіт, бажаємо нових досягнень та міцного здоров’я.
Кафедра менеджменту