EN   UA

BTF thumb

ФАКУЛЬТЕТ БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ 

Декан, доцент, кандидат сільськогосподарських наук  Бойко Андрій Олександрович

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Крушельницька Олена Всеволодівна
доцент, кандидат сільськогосподарських наук Барило Богдан Степанович

 

fb      іnstagram     telegramm   youtube    e mail

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

кормотех 1

З радістю повідомляємо, що відбулася робоча зустріч керівництва Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького з представниками фірми “Кормотех”. На зустрічі, яка відбулася у приміщенні фірми, виконувач обов’язків ректора Університету, професор Іван Парубчак, разом із проректором з науково-педагогічної роботи Ігорем Двилюком та деканом біолого-технологічного факультету Андрієм Бойком зустрілися з генеральним директором фірми Ростиславом Вовком та його представниками.

кормотех 2

Кормотех 3

Під час зустрічі обговорили умови підписання договору та подальшої співпраці між Університетом та фірмою “Кормотех”. Особливу увагу приділили таким аспектам, як організація виробничих практик для студентів біолого-технологічного факультету, їх майбутнє працевлаштування та спільна робота над розвитком освітньої програми “Нутріціологія”.

Ця зустріч відкриває нові перспективи для студентів та сприяє активному розвитку співпраці між Університетом і практичним сектором. Більш детальна інформація щодо умов співпраці буде оприлюднена після укладення договору. Стежте за новинами на нашому сайті!

Допис підготував Андрій БОЙКО, декан біолого-технологічного факультету

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru