EN   UA

46

КАФЕДРА ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

В. о. завідувача кафедри, кандидат історичних наук, доцент Войтович Надія Миколаївна

 

e-mail кафедри: historyecoter@lvet.edu.ua

history_econtheory_lvet@ukr.net

inst   facebook

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1 13

18 квітня 2024 року на кафедрі історії України та економічної теорії відбувся студентський науково-практичний круглий стіл “Історія об’єднує”. З вітальним словом виступили декан факультету економіки та менеджменту Олег Гримак та виконувач обов’язків завідувача кафедри історії України та економічної теорії Надія Войтович. Модерував захід старший викладач кафедри Дмитро Пожоджук.

Гостями та активними доповідачами були студенти третього курсу історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка (Максим Мазурака, Катерина Войтович, Дмитро Саврій та Андріана Іванків). Також на круглому столі був присутнім і брав участь у фаховій дискусії доктор історичних наук, професор кафедри етнології Франкового університету Володимир Галайчук.

 

2 11

3

З нашого Університету своєю чергою із доповідями виступили молоді дослідники історико-краєзнавчого гуртка “Історичний клуб” (Софія Середа, Дар’я Височіна, Христина Буй, Святослав Аліфонов, Любомира Федотова, Максим Шутак, Діана Стреженюк, Ганна Молнар, Вікторія Овсюк, Маркіян Коцур) та студентка І курсу ФВМ Катерина Безушко.

Програма круглого столу була структурована за такими темами: “Війна змінила нас: досвід і дія”, “Історико-етнографічні матеріали з Тустані та її околиць”, “Усноісторичні та історико-етнографічні інтерв’ю: практичні аспекти”, “Удоступнення джерел: локальні приклади історичної діджиталізації”, “Презентація світлини (проєкт «Очі з минулого»)”.

MyCollages 13

Дякуємо усім за наполегливу працю над науково-практичною та організаційною складовими круглого столу! 

Історія таки дійсно об’єднує – студентів із різних регіонів України, різних факультетів та різних університетів!

Допис підготував Дмитро ПОЖОДЖУК, старший викладач, доктор філософії

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru