КАФЕДРА ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

В. о. завідувача кафедри, кандидат історичних наук, доцент Войтович Надія Миколаївна

e-mail кафедри: historyecoter@lvet.edu.ua

history_econtheory_lvet@ukr.net

inst   facebook

подяка

Результатом плідної співпраці між кафедрою історії України та економічної теорії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та кафедрою археології, етнології та всесвітньої історії Одеського національного університету імені І. І. Мечникова стали спільні наукові зустрічі, зокрема відкриті лекції, проведені доцентом Надією Войтович для студентів-істориків: «Війна і жінка: способи виживання жінок-селянок Галичини в роки Першої світової війни та повоєнний період» (11.04.2024 р.) та «Народна демонологія Бойківщини» (5.06.2024 р.).

І ось наприкінці навчального року приємною несподіванкою стала надіслана подяка!
Ми також дякуємо одеситам за цікавість до історії та народної культури Західної України та сподіваємось, що й наші студенти матимуть нагоду прослухати цікаві лекції про особливості історичного розвитку Степової (Південної) України.

Допис підготувала Надія ВОЙТОВИЧ, доцент, виконувач обов’язків завідувача кафедри історії України та економічної теорії