label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ОП «МАРКЕТИНГОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»
НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ТА РОБОТОДАВЦЯМИ

12  травня 2019 року на кафедрі менеджменту відбулося спільне засідання навчально-методичної комісії з потенційними роботодавцями. На ньому обговорювався запропонований розробниками проєкт освітньої програми «Маркетинговий менеджмент» початкового (короткий цикл) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент, який впроваджується в освітній процес вперше. У засіданні взяли участь: Вовк М.В., голова навчально-методичної комісії, доцент кафедри менеджменту, Шульський М.Г., завідувач кафедри менеджменту, Коробка С.В., доцент кафедри менеджменту, Минів Р.М., доцент кафедри менеджменту, Кардаш Я. В., голова асоціації фермерів та приватних землевласників Львівської області. Запрошені: Гримак О. Я., декан ФЕМ, Кіндрат О. В., доцент кафедри інформаційних технологій у менеджменті, Франчук І. Б., доцент кафедри менеджменту, Стефанишин І. М., радник директора оптового ринку сільськогосподарської продукції «Шувар», Мороз Д., старший менеджер зі зв’язків з громадськістю кластеру Кам’янка-Бузька української агро-промислової компанії «Контінентал Фармерз Груп».

2

Стейкхолдери загалом схвально відгукнулись про освітню програму. Голова асоціації фермерів та приватних землевласників Львівської області Кардаш Я. В., схвалив проєкт ОП, проте наполіг на важливості володіння менеджером основними аспектами господарсько-правових відносин. Радник директора оптового ринку сільсько-господарської продукції «Шувар» Стефанишин І. М. схвалив зміст освітньої програми. Особливо відмітивши такі освітні компоненти як «Інфраструктура агарного ринку» та «Маркетингові дослідження та планування маркетингової діяльності». Дмитро Мороз також позитивно відгукнувся про проєкт ОП. Він заявив, що ефективне управління в сфері АПК, особливо  в умовах макроекономічної нестабільності, є основним інструментом прибутковості та досягнення довгострокових орієнтирів розвитку. І саме фахівців з такими навиками сьогодні потребують на ринку праці.

1

Пропозиції і зауваження стейкхолдерів взяті розробниками програми до уваги.