label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

12 квітня в рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Support to Associations «The European experience of orminga food security system basedonprinciplesofsustainableagriculturallanduse development» відбувся семінар для здобувачів вищої освіти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового)  рівнів вищої освіти спеціальності «Менеджмент» докторка економічних наук, професорка,завідувачка кафедри економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету Олена Котикова провела семінар «Цілі сталого розвитку в Україні "Подолання голоду, досягнення продовольчої безпеки, поліпшення харчування і сприяння сталому розвитку сільського господарства"» (Sustainable Development Goalsin Ukraine “End Hunger, achieve food security and improved nutritionand promote sustainable agriculture").

фото 1

фото 2

На допомогу в підготовці доповідей та презентацій, з передбачених до розгляду програмою семінару тем, учасники отримали дидактичні матеріали, що включають: теоретичний блок (визначення основних термінів; регулювання продовольчої безпеки в країнах ЄС та Україні; правове забезпечення сталого розвитку сільськогосподарського землекористування в Україні та країнах ЄС; методологія та методика оцінки продовольчої безпеки та сталого розвитку сільськогосподарського землекористування в Україні та країнах ЄС); практичний блок (аналіз продовольчої безпеки в Україні та країнах ЄС; оцінка сталого розвитку сільськогосподарського землекористування в Україні та країнах ЄС; європейський досвід забезпечення продовольчої безпеки на засадах сталого розвитку  сільськогосподарського землекористування) та довідкову частину.

фото 3

Дякуємо учасникам семінару за цікаві доповіді та чекаємо на майбутні зустрічі!

фото 5