label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

На передодні Вербної неділі викладачі кафедри менеджменту в рамках курсу «Основи української державності, культури та духовності» провели онлайн-зустріч зі студентами факультету економіки та менеджменту спеціальності 073 «Менеджмент» на тему «Великодні свята у моїй родині». В ході зустрічі зверталася увага на велич найбільшого християнського свята. Адже, в чому сенс Великодня? Син Божий помер за гріхи людські, а своїм воскресінням він переміг смерть, та вселив в людські серця надію. Так і великодня паска об'єднує нас для початку нового життя, а великоднє яйце - символізує зародження життя, знак нового життя, воскресіння та символ сонця.
1

В ході зустрічі студенти розповіли про особливості святкування Великодніх свят у своїх родинах.

З ПРИЙДЕШНІМ ВЕЛИКОДНЕМ!
СМАЧНОЇ ПАСКИ!