label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

0120 травня в онлайн-форматі засновник стартап-проєкту BloknotApp Нестор Койляк провів семінар «Успішний стартап-проєкт: роль менеджменту у створенні власного бізнесу». Семінар було проведено, аби наголосити на важливості оволодіння управлінськими компетентностями у сфері створення інноваційних компаній малого та середнього бізнесу.

Доцентка кафедри менеджменту Франчук І.Б. привітала представників бізнесу, науково-педагогічних працівників, колег, здобувачів вищої освіти, оголосила програму семінару і надала слово пану Нестору Койляку.
На семінарі розглядалися такі питання:
- роль та місцеуправління в діяльностістартап-компаній;
- проблеми, що найчастіше перешкоджають ефективному розвитку компаній малого та середнього бізнесу, а також розгляд методів їх подолання;
- мотивація та контроль як функції управління в масштабуванні бізнесу;
- важливість володіння сучасними інструментами ІТ у забезпеченні ефективної діяльності власної компанії.
Гостями заходу були доценти кафедри обліку і аудиту Грицак О.С., Клим Н.М. та студенти спеціальності «Облік і оподаткування» й «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Національного лісотехнічного університету України, а також доктор економічний наук, професор кафедри менеджменту Львівського державного університету внутрішніх справ Левків Г.Я.

У роботі семінару взяли участь доценти Франчук І.Б., Батюк Б.Б., Вовк М.В., Воскобійник С.Я., Кіндрат О.В., Диндин М.Л., Минів Р.М., Смолинець І.Б. та здобувачі усіх рівнів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент».

Обмін теоретичними знанням і практичним досвідом є важливим елементами забезпечення високого рівня підготовки майбутніх фахівців із менеджменту.