label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

На кафедрі менеджменту науково-педагогічні працівники за участі здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» обговорили ініціативу Департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації про проведення конкурсу стартап-проєктів для підприємців-початківців з метою допомоги у започаткуванні та популяризації підприємницької діяльності, впровадження інновацій, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Критерії для подачі стартап-проєктів:
- наявність нової інноваційної ідеї, на основі якої розвиватиметься новий продукт;
- при реалізації ідеї є можливість швидкого зростання компанії;
- відсутність достатнього фінансового ресурсу для реалізації ідеї.
Вимоги до суб'єктів, які можуть отримати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію стартап-проєкту:
1) є зареєстрованою фізичною особою-підприємцем у Львівській області не більше трьох років, а також громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Львівській області та/або які мають намір розпочати і вести підприємницьку діяльність;
2) не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків;
3) конкурсанти-переможці, що на момент оголошення результатів Конкурсу не є зареєстрованими як фізичні особи-підприємці, зобов’язані провести відповідну реєстрацію для отримання коштів;
4) переможець конкурсу зобов’язується реалізувати стартап-проєкт у Львівській області, на який отримав фінансову підтримку, не пізніше ніж за 6 місяців з моменту її отримання.
Безповоротна фінансова допомога на реалізацію стартап-проєкту надається в розмірі не більше 100 тис гривень.