label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

04

На кафедрі менеджменту відбулося відкрите засідання наукового гуртка «Світ Менеджера».
20 листопада 2021 року на кафедрі менеджменту відбулася презентація наукових інтересів студентів-гуртківців спеціальності 073 «Менеджмент». Презентація наукових інтересів проходила в рамках засідання студентського наукового гуртка «Світ Менеджера» та була присвячена обговоренню актуальності стратегічного планування в системі менеджменту. Учасниками засідання були студенти 2-3 курсів спеціальності 073 «Менеджмент» освітніх програм «Менеджмент» та «Маркетинговий менеджмент».

05

Керівником заходу була Мирослава Вовк – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту. Активну участь в організації та проведенні засідання наукового гуртка приймали здобувачі вищої освіти початкового (короткий цикл) та першого (бакалаврського) рівнів.

01

У процесі роботи вони приймали участь в дискусіях, обговорювали переглянуті під час презентації відеоматеріали, присвячені проблемам розвитку стратегічного планування в системі сучасного менеджменту. Презентація наукових інтересів кафедри менеджменту в рамках засідання наукового гуртка «Світ Менеджера» викликала велику зацікавленість серед здобувачів вищої освіти, надала можливість краще познайомитися з актуальними питаннями та сучасними викликами в даній галузі.
Результатом роботи студентського наукового гуртка «Світ Менеджера» стане написання наукових робіт, статей, участь здобувачів вищої освіти в наукових читаннях, конкурсах наукових робіт, конференціях та олімпіадах.

03

Мирослава Вовк, доцентка