label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

Фото 1 6

26 вересня 2024 року студенти 2, 3 та 4 курсів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Менеджмент» відвідали Центр підтримки підприємництва Львівської міської ради.

Фото 2 6

Під час тренінгу студенти опанували основні бізнес-моделі, дізналися де шукати ресурси на власну справу, що потрібно для реалізації власної ідеї; як зрушити з місця на шляху від мрії до реалізації та як вдало вивчити потреби та бажання потенційних споживачів? На всі ці питання, учасники тренінгу шукали відповіді разом з бізнес-тренеркою Анною Чуба. Окрема увага приділялась створенню стартапу та залученню коштів на реалізацію стартапів.

Фото 3 4

Основною метою тренінгу є сприяння розвитку підприємницького потенціалу серед молоді, підготовка їх до успішної кар’єри у сфері стартапів та підприємництва, а також стимулювання інноваційного духу та економічного зростання особистості.

Допис підготувала Катерина Гірняк, доцент кафедри менеджменту